Добредојдовте на овој веб-сајт!

Shijiazhuang Yongsheng селотејп копродукции, ООД

Shijiazhuang Yongsheng селотејп копродукции, ООД. основана во 2007 година, е професионална производство селотејп претпријатие, кој се наоѓа во градот Shijiazhuang, Хебеј покраината. Почнавме да се направи меѓународни трговски бизнис и создаде Хебеј Xinqiu Меѓународна тргување копродукции, Ltd во 2008 година, тоа е за различни ленти тргување продажбата на услугата.

 

Нашите главни производи се БОПП пакување лента, БОПП џамбо ролна, маскирање лента, се водат филм итн

 

Имаме напредна опрема за производство и управување со системот. Нашите производи се продаваат во повеќе од сто земји во светот, што сме го направиле различни извонредни достигнувања во нашата политика на висок квалитет, конкурентна цена, брза и навремена испорака и одличен по услуга - продажба.

 

Во принципот на взаемна корист и добра соработка, добредојде клиенти од земјата и странство да преговара со бизнис.

 

 

Нашата топла продажба производи

Стручна служба

Имаме повеќе од 10 години производство experienece на БОПП лепливи ленти. Имаме професионален тим за да се исполнат нашите клиенти барања.

 • Можеме да го прифатиме T / T (30% депозит, 70% биланс), D / P, О / А, Western Union и така натаму.Можеме да го прифатиме T / T (30% депозит, 70% биланс), D / P, О / А, Western Union и така натаму.

  Тргување-Услови

  Можеме да го прифатиме T / T (30% депозит, 70% биланс), D / P, О / А, Western Union и така натаму.

 • Ние нудиме меѓународен стандард картон пакет или кориснички пакет.Ние нудиме меѓународен стандард картон пакет или кориснички пакет.

  пакет

  Ние нудиме меѓународен стандард картон пакет или кориснички пакет.

 • Ние можеме да понудиме превозот преку меѓународни изразат (како што се DHL, ТНТ, UPS-от, EMS и Федекс), воздухот и морето.Ние можеме да понудиме превозот преку меѓународни изразат (како што се DHL, ТНТ, UPS-от, EMS и Федекс), воздухот и морето.

  Превозот-Услови

  Ние можеме да понудиме превозот преку меѓународни изразат (како што се DHL, ТНТ, UPS-от, EMS и Федекс), воздухот и морето.

Последни вести

 • Made in China big roll bopp acrylic adhesive tape

                Our company can produce any size tape you need . We have been in this field  with more 10 years experience . We can do the best no matter what quality , service and price . It’s transparent bopp packing tape in big roll as below picture shows...

 • Custom logo printed packing tape

  Our one of regular customers placed the eighth order in one container for custom logo printed tape . Thanks for his trust and hope we will have happy long term cooperation . BOPP colorful tape with printed logo is a thin premium grade OPP film printed with colorful logos , then coated with an agg...