Inquiry
Form loading...
01/03

PRODUKTET KRYESORE

Rreth nesh

Shijiazhuang Yongsheng Adhesive Tape Co, Ltd themeluar në vitin 1990 është një ndërmarrje profesionale e prodhimit të shiritit ngjitës, e vendosur në qytetin Shijiazhuang, Provinca Hebei. Ne filluam të bëjmë biznes tregtar ndërkombëtar dhe krijuam Hebei Xinqiu International Trading Co., Ltd.në 2008, është për shërbime të ndryshme të shitjeve të tregtimit të shiritave.
Produktet tona kryesore përfshijnë shirit paketimi BOPP, rrotull BOPP, shirit maskimi, film shtrirjeje etj.
Ne kemi pajisje të avancuara të prodhimit dhe menaxhimit të sistemit. Produktet tona janë shitur në më shumë se njëqind vende në botë, ne kemi bërë arritje të ndryshme të jashtëzakonshme sipas politikave tona të cilësisë së lartë, çmimit konkurrues, shpërndarjes së shpejtë dhe në kohë dhe shërbimit të shkëlqyer pas shitjes .
Në parimin e përfitimit të ndërsjellë dhe bashkëpunimit të mirë, klientët e mirëpritur nga vendet vendase dhe të huaja negociojnë me biznesin.
SHIKO MË SHUMË
Fotografia e WeChat_20240223165816v2f 659fa896q2
 • 659f9fa2gl
  1990
  E THEMELUR NË
 • 659f9famw2
  6600 m2
  ZONA E MBULUAR
 • 659f9faf46
  30 vit
  HISTORIA
 • 659f9fa8zy
  5000 +
  KLIENTËT
 • 659f9fax16
  4000 +
  Rastet OEM & ODM

Fotografia e fabrikës

0102030405060708091011121314

SHËRBIM NGRITJE

65a09333j7

Mbështetja me çmimin më të mirë

Ofroni partnerëve çmimet më të favorshme. Nëse keni nevojë për çmimet më të fundit të produkteve, ju lutemi na kontaktoni.

65a0933i53

Shërbim i shkëlqyer

24 orë shërbime online. Ofroni shërbim të mirë, Mirë se vini të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.

65a0933qsf

Kontroll i Cilësisë së Lartë

Ne jemi prodhues, i gjithë procesi nga materiali tek produktet e gatshme mund të gjurmohet.

65a0933ziu

OEM&ODM

Është i disponueshëm i personalizuar. Ne kemi një ekip profesional të kërkimit dhe zhvillimit.

65a0933z0n

Pagesat tregtare

Ne mund të pranojmë T/T (depozitë 30%, bilanc 70%), D/P, O/A, Western Union etj.

65a09338cq

Kushtet e transportit

Ne mund të ofrojmë transport me transport ndërkombëtar (si DHL, TNT, UPS, EMS dhe Fedex), ajri dhe deti.

CERTIFIKATA

65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
65a0b05nn3
65a0b05d7a
65a0b05udn
65a0b05p5d
zhengshu1pv8
zhengshulpt
xinqiuzhengshussg1h1
xinqiuzhengshu1wxx
xinqiuzhengshuod6
xinqiu SGSvyq
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater252627282930313233343536373839404142

LAJME

KËRKESË PËR ÇMIMORIN

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.